پخش دوربین مدار بسته

در حال مشاهده

دوربین مدار بسته چی بخرم

دوربین مداربسته بی سیم

دوربین مدار بسته

سوال ساده و همیشگی مشتریان دوربین مدار بسته ، “دوربین مدار بسته چی بخرم؟”. پاسخ دادن به این سوال برای متخصصان این زمینه کار سختی نیست اما پیش از پاسخ دادن به آن باید کمی در رابطه با شرایط و نیاز خود تحقیق کنید.

چه چیزهایی را باید در مورد نیاز خودم مشخص کنم؟

شما باید پیش از مطرح کردن این سوال چند پارامتر اساسی را برای خودتان مشخص کنید. پس از مشخص شدن این پارامتر ها خواهیم توانست به سادگی به این سوال پاسخ دهیم. برای مشخص شدن این پارامترها سوالات زیر را مطرح می کنیم:

  • چقدر میخواهید هزینه کنید؟
  • به چه کیفیت تصویری نیاز دارید؟
  • دوربین مدار بسته در محل شما، برایتان چقدر حساسیت دارند؟

حال به بررسی پاسخ های شما به هر سوال می پردازیم. اگر نمیتوانید به یک یا چند سوال با دقت پاسخ دهید در ادامه شما را راهنمایی می کنیم.

چقدر میخواهید هزینه کنید؟

حداقل از یک شرکت لیست قیمت محصولات دوربین مدار بسته یا پیش فاکتور دریافت کنید. میزان هزینه برآورد شده خود را با میزان هزینه دوربین ها مقایسه کنید. در صورتی که هزینه دوربین ها با تعداد و برآورد هزینه شما تطابق ندارد میتوانید برندی ارزان قیمت تر را انتخاب کنید .

به چه کیفیت تصویری نیاز دارید؟

کیفیت تصویر دوربین مدار بسته به عوامل مهمی وابسته است اما مهمترین عامل شناخته شده تفکیک پذیری یا رزولیشن تصویر شماست. دوربین مداربسته آنالوگ دارای محدودیتی نسبی در رزولیشن تصویر هستند که بزرگترین نقطه ضعف این دوربین ها محسوب می شود.
در صورتی که به رزولیشن تصویری بیش از ۰٫۵مگا پیکسل نیاز داشته باشید باید از دوربین مدار بسته تحت شبکه یا IP استفاده کنید، که البته هزینه ها نصب شما را به نسبت بالا میبرند. طبیعتا کیفیت و رزولیشن تصویر دوربین ها رابطه مستقیمی با قیمت آنها دارند و در زمان انتخاب کیفیت تصویر مورد نظر خود حتما باید محدودیت های مالی خود را نیز در نظر داشته باشید.

دوربین مداربسته در محل شما، برایتان چقدر حساسیت دارند؟

میزان حساسیت شما بر روی عملکرد درست تجهیزات مشخص کننده برند دوربین مدار بسته است. هرچه شما از برند معتبر تری استفاده کنید میزان اطمینان شما از عملکرد درست تجهیزات بیشتر خواهد بود و البته باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. برندهای معتبرتر همچنین دارای محصولات پیشرفته تری هم هستند که ممکن است تا حدی بر روی کیفیت تصویر دوربین ها هم موثر باشد اما الزاما استفاده از یک برند بسیار معتبر کیفیت تصویر شما را تضمین نخواهد کرد.

لیست قیمت پخش دوربین مداربسته با تخفیف باورنکردنی ! کلیک کنید و شگفت زده شوید …

X

پخش دوربین مدار بسته

¤