پخش دوربین مدار بسته

در حال مشاهده

دوربین مدار بسته بیسیم

دوربین مدار بسته بی سیم

دوربین مدار بسته بی سیم

با توجه به گسترش استفاده از  دوربین مدار بسته در کاربردهای مختلف، توجه به دوربین مدار بسته بیسیم روز به روز در حال افزایش بوده و اکثر افراد علاقه به استفاده از سیستم دوربین‌ مدار بسته بیسیم دارند.
در زیر به برخی از ویژگی ها و مزایا و معایب دوربین‌ مدار بسته بیسیم و مقایسه با دوربین مدار بسته معمولی پرداخته می شود.

امروزه مردم در پی دوربین های مدار بسته هستند که کمترین میزان سیم در آن بکار رفته باشد و به راحتی در نقاط مختلف قابل نصب باشند که به این منظور دوربین‌ مدار بسته بیسیم تولید شده اند.
بطور کلی بایستی عنوان نمود که سیستم های دوربین مدار بسته بیسیم به دو دسته ی کلی آنالوگ و دیجیتال تقسیم می شوند که یک سری اطلاعات کلی در مورد دوربین‌ مدار بسته بیسیم و دوربین مدار بسته دیجیتال در این بخش معرفی می شوند.
دوربین‌ مدار بسته بیسیم دارای قیمت مناسب بوده، اما کیفیت کاری آنها پایین بوده و مورد استقبال زیاد مردم قرار نمی گیرد. همچنین دوربین مدار بسته آنالوگ با توجه به شرایط جوی نامناسب دچار مشکلاتی شده و تصاویر با کیفیت مطلوب به سازمان و مکان مورد نظر ارسال نمی شود.
دوربین مدار بسته دیجیتال بر خلاف آنالوگ دارای کیفیت به مراتب بالاتری بوده و حساسیت کمتری نسبت به شرایط جوی و محیطی داشته و تصاویر را با کیفیت مطلوب تر در اختیار استفاده کننده قرار می دهند.
اما با این حال باز هم استفاده از دوربین مدار بسته معمولی نسبت به دوربین مدار بسته دیجیتال مقرون به صرفه تر بوده و مفید تر می باشند. چرا که دوربین مدار بسته بیسیم در تمام اوقات پایداری لازم را نداشته و ممکن است دچار ایراد شود و کیفیت تصاویر ارسالی پایین باشد. مخصوصا دوربین‌ مدار بسته آنالوگ که ممکن است در اثر شرایط نا مطلوب جوی در ارسال تصاویر با کیفیت مناسب دچار مشکل شوند.
بنابراین بایستی با توجه به مکان مورد استفاده، نوع دوربین مدار بسته مورد نظر مشخص شود. برای مکان های کوچک دوربین مدار بسته معمولی مناسب تر می باشند. اما برای اماکنی که قابلیت سیم کشی ندارند بایستی از دوربین‌ مدار بسته بیسیم استفاده نمود که همانطور که عنوان شد بایستی شرایط جوی محیط مورد استفاده نا مناسب نباشد تا تصاویر دریافتی دچار اشکال نشوند.

لیست قیمت پخش دوربین مداربسته با تخفیف باورنکردنی ! کلیک کنید و شگفت زده شوید …

X

پخش دوربین مدار بسته

¤