پخش دوربین مدار بسته

در حال مشاهده

دوربین مدار بسته صنعتی

دوربین مدار بسته صنعتی

اصطلاح «دوربین مدار بسته صنعتی» اصطلاحی است که به صورت عمومی در رابطه با شاخه ای دوربین مدار بسته مورد استفاده قرار میگیرد. از آنجایی که این اصطلاح معنای مشخصی ندارد در این مقاله به دوربین های مورد اشاره این اصطلاح می پردازیم.

دوربین مدار بسته باکس
در گذشته شکل های بسیار کمتری از دوربین مدار بسته وجود داشتند. در واقع در ابتدا بیشتر دوربین مدار بسته شکل باکس داشتند. بعدها شکل های دیگر از دوربین مدار بسته هم رایج شدند و این موضوع الزام وجود اسامی مختلف را برای آنها به وجود آورد.
به علت کاربری حرفه ای تر دوربین های مدار بسته باکس نسبت به بقیه انواع دوربین مداربسته بسیاری از افرادی که از گذشته در زمینه دوربین مداربسته کار میکنند این سری از دوربین ها را با نام دوربین صنعتی می شناسند.

دوربین مداربسته بولت
با توجه به مقاومت بسیار بالای دوربین مدار بسته بولت نسبت به شرایط نامناسب جوی مانند گرد و غبار یا رطوبت عده از فعالان در زمینه سیستم های حفاظتی این نوع از دوربین ها را با نام دوربین مدار بسته صنعتی میشناسند.
در واقع در اینجا اصطلاح صنعتی بر مقاومت دوربین در شرایط سخت دلالت دارد و نشان می دهد دوربین شما به سادگی در شرایط بد آب و هوایی آسیب نخواهد دید.

دوربین های صنعتی کدام یک هستند؟

اصطلاح دوربین صنعتی به صورت بسیار رایج در رابطه با دوربین ها باکس مورد استفاده قرار می گیرد با این حال بهتر است به جای استفاده از این اصطلاح دقیقا دوربین مدار بسته خود را با نام تخصصی آن بنامید تا از ایجاد ابهام در انتخاب دوربین دوری شود.

 

لیست قیمت پخش دوربین مداربسته با تخفیف باورنکردنی ! کلیک کنید و شگفت زده شوید …

X

پخش دوربین مدار بسته

¤