پخش دوربین مدار بسته

در حال مشاهده

دوربین مدار بسته DVR

دوربین مدار بسته DVR

لیست قیمت پخش دوربین مداربسته با تخفیف باورنکردنی ! کلیک کنید و شگفت زده شوید …

سیستم های  دوربین مدار بسته امروزه در اماکن مختلف نصب و در حال کار می باشند که ضروری است تا با شناخت بیشتر دوربین مدار بسته نسبت به تهیه ی نوع مناسب دوربین مدار بسته اقدام نمود.
دوربین مدار بسته به دو نوع سیستم های آنالوگ و دیجیتال تقسیم بندی می شوند که در دوربین مدار بسته آنالوگ دستگاهی به نام DVR به دوربین متصل می شود که دارای کاربردهایی است که در زیر به برخی از آنها اشاره می شود.

دستگاه ضبط کننده ی تصاویر دیجیتال یا همان DVR به دوربین مدار بسته آنالوگ متصل شده و در واقع وظیفه ی نظارت بر تصاویر ضبط شده توسط دوربین مدار بسته را دارا می باشد.
DVR ها در دو نوع مختلف می باشند که یک نوع آن بطور خارجی و یا داخلی به کامپیوتر متصل شده و در واقع ارتباط دهنده ی دوربین مداربسته آنالوگ و کامپیوتر می باشند و نوع دیگر آن بعنوان یک دستگاه مجزا در کنار کامپیوتر قرار می گیرد.
با دستگاه DVR می توان نسبت به خرابی و یا ایجاد مشکل برای دوربین مدار بسته مطلع شد و نسبت به رفع خرابی اقدام نمود.
علاوه بر این می توان توسط دوربین مدار بسته DVR، تصاویر را با کیفیت ها و فرمت های مختلف ضبط نمود.
با نصب دوربین مدار بسته DVR می توان تصاویر دوربین های مختلف را بصورت همزمان بر روی یک سیستم مشاهده کرد و تصاویر و اطلاعات مختلف را از این طریق دریافت نمود.
در حقیقت DVR بعنوان یک سرور برای دوربین‌ مدار بسته آنالوگ شناخته می شود که از این طریق می توان به ضبط، انتقال و یا مشاهده تصاویر ضبط شده توسط دوربین مدار بسته پرداخت.
با توجه به اینکه کیفیت تصاویر ضبط شده توسط دوربین آنالوگ چندان بالا نیست، از این طریق می توان باعث بالا رفتن کیفیت تصاویر ضبط شده و در واقع دیجیتال شدن تصاویر با فرمت ها و کیفیت های مختلف شد.
بنابراین دستگاه DVR، قابلیت های فراوانی را برای دوربین‌ مدار بسته آنالوگ ایجاد می کند که به برخی از آنها اشاره شد و می تواند به عنوان یک دستگاه کمکی در کنار دوربین مدار بسته آنالوگ قرار داشته باشد.

X

پخش دوربین مدار بسته

¤