پخش دوربین مدار بسته

در حال مشاهده

A Blog Post

زاویه دید دوربین مدار بسته

در این مقاله به تشریح زاویه دید دوربین مدار بسته با متنی ساده و تا حد امکان بدور از کلیشه پردازی میپردازیم تا خریداران محترم بتوانند بهترین گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنند و در عین حال به اطلاعات عمومی خود در این زمینه اضافه کنند .

زاویه دید دوربین مدار بسته به نوع لنز استفاده شده در آن بستگی دارد . برای خرید دوربین مدار بسته باید تاحدودی از نوع لنزی که میخواهیم استفاده کنیم مطلع باشیم . انواع لنزهای دوربین مدار بسته به شرح ذیل است :

زاویه دید در این نوع دوربین مدار بسته معمولا از ۵ تا ۱۰ درجه است . این لنز به شما تصویر بسته میدهد به این صورت که با زاویه دید کم اما با وضوح کیفیت بسیار بالاتر . خرید دوربین مدار بسته با این نوع لنز برای مصارف پلاک خوانی ، چهره برداری و یا نیاز به زوم روی یک منطقه خاص پیشنهاد میشود .

حداکثر زاویه دید دوربین مدار بسته ۹۰ درجه میباشد . در این نوع لنزها ، بیشترین زاویه از دید قابل مشاهده است . مزیت این نوع لنز برای دوربین مدار بسته گسترده بودن تصویر و در نتیجه ی آن حداقل تعداد دوربین مدار بسته موردنیاز در یک محیط است .

از معایب این نوع لنز ، کلی بینی تصویر (کاهش کیفیت تصویر ) و همچنین تا حدودی بیضی شدن تصویر میباشد .

  • زاویه دید دوربین مدار بسته در حالت معمول

زاویه در معمول ترین نوع دوربین مدار بسته ، عموما ۶۰ تا ۸۰ درجه میباشد . خرید دوربین مدار بسته با این نوع لنز از بقیه همنوعان خودش بیشتر است . این نوع لنزها تصویر کامل محیط را با دقت بالا ارائه میدهد .

پرفروش ترین دوربین مداربسته از این نوع میباشد .

اگر برای خرید دوربین مدار بسته لنز با امکان تغییر میخواهیم باید دوربین مدار بسته با لنز اتوایریز خرید کنیم . این نوع لنز به ما امکان مانور دادن در زاویه دید دوربین مدار بسته میدهد .

لیست قیمت پخش دوربین مداربسته با تخفیف باورنکردنی ! کلیک کنید و شگفت زده شوید …

زاویه دید دوربین مداربسته

زاویه دید دوربین مدار بسته

انتخاب هرکدام از انواع دوربین مدار بسته برای خرید بستگی به نوع مصرف و نوع نیاز داشته و در برخی از موارد دریافت مشاوره از متخصصان ، کمک بسیاری در طراحی بهینه نصب دوربین مدار بسته مینماید .

ارائه مشاوره توسط تیم متخصص ما به همراه بازدید رایگان میباشد .

پیشنهاد میکنیم پک آماده دوربین مدار بسته را مطالعه نمایید .

مقالات مرتبط :

پکهای آماده دوربین مدار بسته نسل جدید AHD

پکهای آماده دوربین مدار بسته دیجیتال

پکهای آماده دوربین مدار بسته آنالوگ

خرید دوربین مدار بسته ip با کت ۶ یا ۵؟

ارسال نظر

X

پخش دوربین مدار بسته

¤