پخش دوربین مدار بسته

در حال مشاهده

A Blog Post

دوربین مدار بسته آنالوگ سیماران

کمپانی سیماران با ساخت دوربین مدار بسته طیف محصولات سیستم های حفاظتی خود را کامل کرده و اکنون می توان سیماران را به برترین تولید کننده داخلی دانست .

دوربین های آنالوگ سیماران کاملا به سفارش یا تولید سیماران میباشد و لوگوی این شرکت روی این محصولات هک شده است.

سیماران سعی کرده ظاهر زیبا را با کیفیت خوب پیوند دهد تا بتواند اعتماد مشتریانش را به دست آورد.

دوربین های دام شرکت سیماران از تنوع خوبی برخوردار می باشند .

دوربین رایج مورد استفاده در سیستم های CCTV

دوربین رنگی و مونوکروم :

دوربین رنگی مثل دوربین مدار بسته سیماران  این قابلیت را دارند تا تصاویر را به صورت تمام رنگی به مونیتورهای گیرنده ارسال نمایند البته از نظر قیمت در مقایسه با دوربین مونوکروم بسیار گرانتر می باشند ولی با این حال امروزه در نصب و راه اندازی سیستم های CCTV از جمله دوربین مداربسته سیماران بسیار متداول شده است . در دوربین امنیتی مثل دوربین مدار بسته سیماران به طور ویژه ممکن است این نیاز احساس شود که اشیا و امکانات باید با دقت بالایی مورد مونیتورینگ قرار گیرند از این رو دوربین رنگی از جمله دوربین مدار بسته سیماران  نیز وارد بازار شده اند که در شرایطی که میزان روشنایی محیط در حد پایینی باشد میتواند با جزییات بالا تصاویر را به صورت رنگی نمایش دهد . دوربین مونوکروم که به نام های دوربین سیاه و سفید و یا B&W نیز خوانده میشوند نسبت به دوربین رنگی مثل دوربین مدار بسته سیماران قیمت پایین تری دارند اما از آنجا که برای رویت در مقایسه با دوربین رنگی مثل دوربین مدار بسته سیماران  نیاز به روشنایی کمتری دارند در محیط هایی که روشنایی کمتر است و اشیای تیره تری وجود دارند میتوان از این دوربین ها استفاده نمود . این نوع دوربین ها با توجه به این که از CCD های SINGLE PLATE نیز استفاده میکنند در مقایسه با دوربین رنگی تصاویر با دقت بالاتری را ارایه میدهند .

شکل ظاهری دوربین مورد استفاده

در سیستم های CCTV از جمله دوربین مدار بسته سیماران با توجه به محیطی که نیاز است تا دوربین نصب شود میتوان از دوربینی در شکل های استوانه ای ، جعبه ای ، دام و دام های ترکیبی استفاده نمود . دوربین نوع دام از جمله دوربین مدار بسته سیماران  از یک محفظه گنبدی شکل تشکیل شده اند که دوربین مثل دوربین مدار بسته سیماران  را در مقابل خطرات غیر جدی محفظت میکند . در درون این محفظه میتوان دوربین را به صورت قابل گردش به حالت افقی یا عمودی قرار داد . در دوربین دام مثل دوربین مدار بسته سیماران ترکیبی بخش های هد متحرک برای چرخش به صورت افقی و یا عمودی ، موتور محرک لنز و خود دوربین در دوربین مدار بسته هر یک در بخش های جداگانه ای درون محفظه در بر گیرنده دوربین قرار دارند . محفظه به طور کامل نسبت به رطوبت و غبار محفظت شده است و به گونه ای طرحی شده است که صدای ناشی از حرکت دوربین مثل دوربین مدار بسته سیماران  را به حداقل می رساند .

لیست قیمت پخش دوربین مداربسته با تخفیف باورنکردنی ! کلیک کنید و شگفت زده شوید …

همانطور که میدانید دوربین های آنالوگ نوعی از انواع دوربین مدار بسته هستند که در این صفحه تمامی مدلهای دوربین مدار بسته سیماران آورده شده است . با کلیک روی مدل مورد نظر میتوانید وارد صفحه ی اختصاصی آن شده و تصویر ،

شخصات و قیمت آن را جهت خرید دوربین مدار بسته ملاحظه فرمایید .

مدلهای دوربین مدار بسته آنالوگ سیماران :

SM- D60IRV

SM-D60IRVR

SM-IR7036

SM-IR7020

SM-D70IRVR

SM-D70IRV

دوربین مدار بسته آنالوگ سیماران مدلSM-IR7042VF

دوربین مدار بسته آنالوگ سیماران مدلSM-IR6060VF  

دوربین مدار بسته آنالوگ سیماران مدلSM-IR7066VF

دوربین مدار بسته آنالوگ سیماران مدلSM-IR7046VF

دوربین مدار بسته آنالوگ سیماران مدلSM-IR7044VF

دوربین مدار بسته آنالوگ سیماران مدلSM-IR6070VF

دوربین مدار بسته آنالوگ سیماران مدلSM-IR6044VF

دوربین مدار بسته آنالوگ سیماران مدلSM-IR6042VF

دوربین مدار بسته آنالوگ سیماران مدلSM-IR6040VF

دوربین مدار بسته آنالوگ سیماران مدلSM-IR7040VF

دوربین مدار بسته آنالوگ سیماران مدلSM-IR7070VF

دوربین مدار بسته آنالوگ سیماران مدل SM-IR6036

 

 

دوربین مداربسته آنالوگ سیماران

دوربین مدار بسته آنالوگ سیماران

ارسال نظر

X

پخش دوربین مدار بسته

¤