پخش دوربین مدار بسته

در حال مشاهده

A Blog Post

دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته سیماران :

لیست قیمت پخش دوربین مداربسته با تخفیف باورنکردنی ! کلیک کنید و شگفت زده شوید …

در ابتدا در این مطلب  توضیحی در رابطه با دوربین مدار بسته و و نوع کار کرد و وظیفه و اصلا در چه جا هایی کاربرد دارد به شما میدهیم :

دوربین مدار بسته به دوربین هایی که یکجا نصب شده  و ثابت  می باشند (بعضی از دوربین مدار بسته به سمت چپ و راست و بالا و پایین می چرخند اما از نظر مکانی همه دوربین ها ثابت هستند ) می گوینداین کلمه گرفته شده از کلمه لاتین closet circuit television میباشد (cctv) این دوربین ها تصویری را که میگیرند به محلی یا محلهایی  ارسال می نمایند از دوربین مدار بسته در حیطه امنیت استفاده میشود البته میتواند کار برد های دیگری نیز داشته باشد اما بیشتر در امنیت بخشیدن و نظارت بر بخش یا قسمتی استفاده می شود .

اما دوربین مدار بسته از کجا پدید آمد ؟

 

دوربین مدار بسته هوشمند

دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته با توجه به نیازی که به نظار ت در  مرحله پرتاپ موشک ها در سال ۱۹۴۲ ساخته شد و توسط والتر بروچ نصب شد اما شرکتی که این دوربین را برای اولین بار تولید کرد شرکت معرف امروزی در زمینه دوربین  شرکت زیمنس بود .اما در سال ۱۹۴۹ امریکا دوربین مدار بسته  جدید خود را رو نمایی کرد که اسم این محصول وریکون  بود از این دوربین برای ضیط تصاویر در پایگاه های فضایی استفاده میشود به طوری که تصویر های و صدا های ضبط شده توسط موشک های که به فضا پرتاپ میشد به زمین ارسال می شد .اما دوربین مدار بسته نقش خود را در زمینه نظارت و امنیت در سال ۱۹۷۳  ایفا کرد این دوربین برای اولین بار در میدان تایمز نصب شد و بعد از ان این دوربین مدار بسته درهمه محل های عمومی امریکا  استفاده شد تا از پلیس کمتری برای  شناسایی جنایات و جرم ها و دزدیها استفاده شود که این خود کاهش هزینه ها را در پی داشت .

اما دوربین مدار بسته چه کاربردی دارد ؟

دوربین مدار بسته کاربرد بسیار زیادی دارد که محدود به شناسایی جرایم در مکان های عمومی نمی شود .

به شرح چند کاربرد دوربین مدار بسته می پردازیم :

استفاده از دوربین مدار بسته در عابر بانک ها چه کسانی در چه مکانی و چه زمانی از کارت اعتباری دیگران استفاده کردند و یا زور گیری هایی که انجام می شود از دوربین مدار بسته در جاده ها نیز استفاده می شود و به منظور عدم حضور ماموران راهنمایی و رانندگی  و کاهش هزینه استفاده می شود ، از دوربین مدار بسته در جاده ها برای شناسایی متخلفان رانندگی که جان دیگران را به خطر می اندازند استفاده می شود . در انگلیس و امربیکا نصب دوربین ها در پارکینگ ها جرایم را به طور محسوسی کاهش داده است به طوری که حتی جرایم نصف شده است . اما از دوربین مدار بسته در کار خانه جات  هم استفاده میشود در قسمتی هایی که خطر جانی برای افراد دارد و نیاز نظارت احساس می شود می توان از این دوربین ها استفاده کرد در خط تولید  کا رخانه های  و پایگاه های هسته ایی این دوربین ها بسیار استفاده می شود .

اما انواع دوربین به دوربین مداربسته تحت شبکه ، دوربین مداربسته انالوگ ، دوربین مدار بسته  دیجیتال  تقسیم می شود .

اما دوربین ها از نظر خدماتی  که ارائه می دهند و کاربردشان به ۵دسته تقسیم می شوند :

این دوربین ها   به  دوربین مداربسته مینیاتور،دوربین مدار بسته دام ،دوربین مدار بسته مادون قرمز ،و دوربین مدار بسته صنعتی  تقسیم می شوند .

اما از نظر  شکل ظاهری نیز  نوع های گوناگونی دارد مثلا دوربین های مخفی ، دوربین های قاب فانتزی و دوربین های ضد آب .

اما شما می توانید تمام معایب و مزایای و شرح کامی از  هر دسته از دوربین ها را در بخش دیگر این سایت مطالعه کنید

 

انواع دوربین مدار بسته سیماران در این صفحه آورده شده است . شما میتوانید با کلیک بر روی هر کدام از انواع زیر وارد صفحه اختصاصی آن شده و مدلهای آنرا به جزء مشاهده فرمایید :

دوربین مداربسته آنالوگ سیماران

دوربین مدار بسته تحت شبکه سیماران

خرید دوربین مداربسته AHD سیماران

خرید دوربین مداربسته سیماران

دوربین مدار بسته سیماران

ارسال نظر

X

پخش دوربین مدار بسته

¤