پخش دوربین مدار بسته

در حال مشاهده

A Blog Post

دوربین مدار بسته آنالوگ سیماران مدلSM- D60IRV

دوربین مدار بسته مدل SM- D60IRV

از نوع آنالوگ بوده و محصول شرکت سیماران میباشد .

SM- D60IRV

کمپانی سیماران با ساخت دوربین مدار بسته طیف محصولات سیستم های حفاظتی خود را کامل کرده و اکنون می توان سیماران را به برترین تولید کننده داخلی دانست .

دوربین های آنالوگ سیماران کاملا به سفارش یا تولید سیماران میباشد و لوگوی این شرکت روی این محصولات هک شده است.

سیماران سعی کرده ظاهر زیبا را با کیفیت خوب پیوند دهد تا بتواند اعتماد مشتریانش را به دست آورد.

دوربین های دام شرکت سیماران از تنوع خوبی برخوردار می باشند .

مدل SM-D60IRV یک دوربین مدار بسته مجهز به سنسور سونی و دید درشب می باشد که امکان کنترل پارامتر نیز در آن گذارده شده است

 

ویژگی های اصلی:

سنسور تصویر ۱/۳ سونی

کنترل پارامتر OSD

وضوح تصویر ۶۰۰TVL

دارای ۳۰ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش سیماران

لنز سونی ۳٫۶ میلیمتر

 

 

دوربین رایج مورد استفاده در سیستم های CCTV

دوربین رنگی و مونوکروم :

دوربین رنگی مثل دوربین مدار بسته سیماران این قابلیت را دارند تا تصاویر را به صورت تمام رنگی به مونیتورهای گیرنده ارسال نمایند البته از نظر قیمت در مقایسه با دوربین مونوکروم بسیار گرانتر می باشند ولی با این حال امروزه در نصب و راه اندازی سیستم های CCTV از جمله دوربین مدار بسته سیماران بسیار متداول شده است . در دوربین امنیتی مثل دوربین مدار بسته سیماران  به طور ویژه ممکن است این نیاز احساس شود که اشیا و امکانات باید با دقت بالایی مورد مونیتورینگ قرار گیرند از این رو دوربین رنگی از جمله دوربین مدار بسته سیماران  نیز وارد بازار شده اند که در شرایطی که میزان روشنایی محیط در حد پایینی باشد میتواند با جزییات بالا تصاویر را به صورت رنگی نمایش دهد . دوربین مونوکروم که به نام های دوربین سیاه و سفید و یا B&W نیز خوانده میشوند نسبت به دوربین رنگی مثل دوربین مدار بسته سیماران  قیمت پایین تری دارند اما از آنجا که برای رویت در مقایسه با دوربین رنگی مثل دوربین مدار بسته سیماران نیاز به روشنایی کمتری دارند در محیط هایی که روشنایی کمتر است و اشیای تیره تری وجود دارند میتوان از این دوربین ها استفاده نمود . این نوع دوربین ها با توجه به این که از CCD های SINGLE PLATE نیز استفاده میکنند در مقایسه با دوربین رنگی تصاویر با دقت بالاتری را ارایه میدهند .

شکل ظاهری دوربین مورد استفاده

در سیستم های CCTV از جمله دوربین مدار بسته سیماران با توجه به محیطی که نیاز است تا دوربین نصب شود میتوان از دوربینی در شکل های استوانه ای ، جعبه ای ، دام و دام های ترکیبی استفاده نمود . دوربین نوع دام از جمله دوربین مدار بسته سیماران  از یک محفظه گنبدی شکل تشکیل شده اند که دوربین مثل دوربین مدار بسته سیماران را در مقابل خطرات غیر جدی محفظت میکند . در درون این محفظه میتوان دوربین را به صورت قابل گردش به حالت افقی یا عمودی قرار داد . در دوربین دام مثل دوربین مدار بسته سیماران ترکیبی بخش های هد متحرک برای چرخش به صورت افقی و یا عمودی ، موتور محرک لنز و خود دوربین در ددوربین مدار بسته هر یک در بخش های جداگانه ای درون محفظه در بر گیرنده دوربین قرار دارند . محفظه به طور کامل نسبت به رطوبت و غبار محفظت شده است و به گونه ای طرحی شده است که صدای ناشی از حرکت دوربین مثل دوربین مدار بسته سیماران را به حداقل می رساند .

لیست قیمت پخش دوربین مداربسته با تخفیف باورنکردنی ! کلیک کنید و شگفت زده شوید …

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین خرید دوربین مداربسته SM- D60IRV با ما تماس بگیرید.

 

دوربین مدار بسته سیماران

دوربین مدار بسته آنالوگ سیماران

 

ارسال نظر

X

پخش دوربین مدار بسته

¤