پخش دوربین مدار بسته

در حال مشاهده

A Blog Post

دوربین مدار بسته آنالوگ سیماران مدل SM-D70IRVR

دوربین مدار بسته مدل SM-D70IRVR

از نوع آنالوگ بوده و محصول شرکت سیماران میباشد .

لیست قیمت پخش دوربین مداربسته با تخفیف باورنکردنی ! کلیک کنید و شگفت زده شوید …

SM-D70IRVR

کمپانی سیماران با ساخت دوربین مدار بسته طیف محصولات سیستم های حفاظتی خود را کامل کرده و اکنون می توان سیماران را به عنوان برترین تولید کننده داخلی دانست. دوربین های آنالوگ سیماران کاملا به سفارش یا تولید سیماران بوده و لوگوی این شرکت روی این محصولات حک شده است. سیماران سعی کرده ظاهر زیبا را با کیفیت خوب پیوند دهد تا بتواند اعتماد مشتریانش را به دست آورد.

دوربین های دام شرکت سیماران از تنوع خوبی برخوردار می باشند .

مدل SM-70IRVR یک دوربین مدار بسته مجهز به سنسور سونی سوپر هد که بسیار با کیفیت است و لنز متغیر و دید درشب با برد ۲۰ متر در تاریکی مطلق می باشد که امکان کنترل پارامتر نیز در آن گذارده شده است.

دوربین رایج مورد استفاده در سیستم های CCTV

دوربین رنگی و مونوکروم :

دوربین رنگی مثل دوربین مدار بسته سیماران این قابلیت را دارند تا تصاویر را به صورت تمام رنگی به مونیتورهای گیرنده ارسال نمایند البته از نظر قیمت در مقایسه با دوربین مونوکروم بسیار گرانتر می باشند ولی با این حال امروزه در نصب و راه اندازی سیستم های CCTV از جمله دوربین مدار بسته سیماران بسیار متداول شده است . در دوربین امنیتی مثل دوربین مدار بسته سیماران به طور ویژه ممکن است این نیاز احساس شود که اشیا و امکانات باید با دقت بالایی مورد مونیتورینگ قرار گیرند از این رو دوربین رنگی از جمله دوربین مدار بسته سیماران نیز وارد بازار شده اند که در شرایطی که میزان روشنایی محیط در حد پایینی باشد میتواند با جزییات بالا تصاویر را به صورت رنگی نمایش دهد . دوربین مونوکروم که به نام های دوربین سیاه و سفید و یا B&W نیز خوانده میشوند نسبت به دوربین رنگی مثل دوربین مدار بسته سیماران  قیمت پایین تری دارند اما از آنجا که برای رویت در مقایسه با دوربین رنگی مثل دوربین مدار بسته سیماران  نیاز به روشنایی کمتری دارند در محیط هایی که روشنایی کمتر است و اشیای تیره تری وجود دارند میتوان از این دوربین ها استفاده نمود . این نوع دوربین ها با توجه به این که از CCD های SINGLE PLATE نیز استفاده میکنند در مقایسه با دوربین رنگی تصاویر با دقت بالاتری را ارایه میدهند .

شکل ظاهری دوربین مورد استفاده

در سیستم های CCTV از جمله دوربین مدار بسته سیماران  با توجه به محیطی که نیاز است تا دوربین نصب شود میتوان از دوربینی در شکل های استوانه ای ، جعبه ای ، دام و دام های ترکیبی استفاده نمود . دوربین نوع دام از جمله دوربین مدار بسته سیماران از یک محفظه گنبدی شکل تشکیل شده اند که دوربین مثل دوربین مدار بسته سیماران  را در مقابل خطرات غیر جدی محفظت میکند . در درون این محفظه میتوان دوربین را به صورت قابل گردش به حالت افقی یا عمودی قرار داد . در دوربین دام مثل دوربین مدار بسته سیماران ترکیبی بخش های هد متحرک برای چرخش به صورت افقی و یا عمودی ، موتور محرک لنز و خود دوربین در دوربین مدار بسته هر یک در بخش های جداگانه ای درون محفظه در بر گیرنده دوربین قرار دارند . محفظه به طور کامل نسبت به رطوبت و غبار محفظت شده است و به گونه ای طرحی شده است که صدای ناشی از حرکت دوربین مثل دوربین مدار بسته سیماران را به حداقل می رساند .

PAL , 1/3″ Sony CCD
۷۰۰ TVL – DSP(Next chip)
۲٫۸ -۱۲ mm Varifocal lens – 30 m IR Range
دوربین رنگی سقفی بدنه فلزی
IP66 – ۱۲V DC
OSD Menu – DWDR /2 DNR /BLC/HLC
قابلیت اتصال UTC

سنسور تصویر ۱/۳ سونی

لنز متغیر دستی ۲٫۸ به ۱۲ میلیمتر

کنترل پارامتر OSD

وضوح تصویر ۷۰۰TVL

دارای ۳۰ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش سیماران

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین خرید دوربین مدار بسته SM-D70IRVR با ما تماس بگیرید.

 

 

دوربین مدار بسته سیماران

دوربین مدار بسته آنالوگ سیماران

 

 

ارسال نظر

X

پخش دوربین مدار بسته

¤