پخش دوربین مدار بسته

در حال مشاهده

A Blog Post

دوربین مدار بسته آنالوگ سیماران مدلSM-IR7070VF

کمپانی سیماران با ساخت دوربین مدار بسته طیف محصولات سیستم های حفاظتی خود را کامل کرده و اکنون می توان سیماران را به عنوان برترین تولید کننده داخلی دانست. دوربین های آنالوگ سیماران کاملا به سفارش یا تولید سیماران بوده و لوگوی این شرکت روی این محصولات حک شده است. سیماران سعی کرده ظاهر زیبا را با کیفیت خوب پیوند دهد تا بتواند اعتماد مشتریانش را به دست آورد.

مدل SM-IR7070VF یک دوربین مدار بسته مجهز به سنسور سونی و لنز متغیر است و دارای دید درشب با برد ۷۰ متر در تاریکی مطلق می باشد . این دوربین با درجه حفاظتی IP66 کاملا مقاوم در مقابل گرد و خاک و آب باران می باشد.

دوربین رایج مورد استفاده در سیستم های CCTV

دوربین رنگی و مونوکروم :

دوربین رنگی مثل دوربین مدار بسته سیماران این قابلیت را دارند تا تصاویر را به صورت تمام رنگی به مونیتورهای گیرنده ارسال نمایند البته از نظر قیمت در مقایسه با دوربین مونوکروم بسیار گرانتر می باشند ولی با این حال امروزه در نصب و راه اندازی سیستم های CCTV از جمله دوربین مدار بسته سیماران بسیار متداول شده است . در دوربین امنیتی مثل دوربین مدار بسته سیماران به طور ویژه ممکن است این نیاز احساس شود که اشیا و امکانات باید با دقت بالایی مورد مونیتورینگ قرار گیرند از این رو دوربین رنگی از جمله دوربین مدار بسته سیماران نیز وارد بازار شده اند که در شرایطی که میزان روشنایی محیط در حد پایینی باشد میتواند با جزییات بالا تصاویر را به صورت رنگی نمایش دهد . دوربین مونوکروم که به نام های دوربین سیاه و سفید و یا B&W نیز خوانده میشوند نسبت به دوربین رنگی مثل دوربین مدار بسته سیماران قیمت پایین تری دارند اما از آنجا که برای رویت در مقایسه با دوربین رنگی مثل دوربین مدار بسته سیماران نیاز به روشنایی کمتری دارند در محیط هایی که روشنایی کمتر است و اشیای تیره تری وجود دارند میتوان از این دوربین ها استفاده نمود . این نوع دوربین ها با توجه به این که از CCD های SINGLE PLATE نیز استفاده میکنند در مقایسه با دوربین رنگی تصاویر با دقت بالاتری را ارایه میدهند .

شکل ظاهری دوربین مورد استفاده

در سیستم های CCTV از جمله دوربین مدار بسته سیماران با توجه به محیطی که نیاز است تا دوربین نصب شود میتوان از دوربینی در شکل های استوانه ای ، جعبه ای ، دام و دام های ترکیبی استفاده نمود . دوربین نوع دام از جمله دوربین مدار بسته سیماران از یک محفظه گنبدی شکل تشکیل شده اند که دوربین مثل دوربین مدار بسته سیماران را در مقابل خطرات غیر جدی محفظت میکند . در درون این محفظه میتوان دوربین را به صورت قابل گردش به حالت افقی یا عمودی قرار داد . در دوربین دام مثل دوربین مدار بسته سیماران ترکیبی بخش های هد متحرک برای چرخش به صورت افقی و یا عمودی ، موتور محرک لنز و خود دوربین در دوربین مداربسته هر یک در بخش های جداگانه ای درون محفظه در بر گیرنده دوربین قرار دارند . محفظه به طور کامل نسبت به رطوبت و غبار محفظت شده است و به گونه ای طرحی شده است که صدای ناشی از حرکت دوربین مثل دوربین مدار بسته سیماران را به حداقل می رساند .

لیست قیمت پخش دوربین مداربسته با تخفیف باورنکردنی ! کلیک کنید و شگفت زده شوید …

دوربین مدار بسته مدل SM-IR7070VF

این دوربین مدار بسته از نوع آنالوگ بوده و محصول شرکت سیماران میباشد .

خرید دوربین مداربسته آنالوگ سیماران مدلSM-IR7070VF

دوربین مدار بسته آنالوگ سیماران مدلSM-IR7070VF

ویژگی های اصلی:

PAL , 1/3″ Sony CCD
۷۰۰ TVL – DSP(Next chip)
۲٫۸ -۱۲ mm Varifocal lens – 50 m IR Range
دوربین دید در شب
IP66 – ۱۲V DC
OSD Menu – DWDR /2 DNR /BLC/HLC
قابلیت اتصال UTC

وضوح تصویر ۷۰۰TVL

دید در شب به مسافت ۷۰ متر

لنز وری فوکال دستی از ۲٫۸ تا ۱۲ میلیمتر

ضد آب و گردو غبار

دارای ۳۰ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش سیماران

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین سفارش خرید دوربین مدار بسته SM-IR7070VF با ما تماس بگیرید.

دوربین مدار بسته سیماران

دوربین مدار بسته آنالوگ سیماران

محصولات مشابه :

ارسال نظر

X

پخش دوربین مدار بسته

¤